DenmarkEstoniaFinlandGermanyIcelandLatviaLithuaniaNorwayPolandRussiaSwedenEnglish

KONFERENCIJA “RIZIKINGAS ELGESYS INTERNETE” IR KVIETIMAS SKAITYTI PRANEŠIMUS

20.02.2012 | Ieva Daniunaite

ROBERT projekto partneriai[1] ir Baltijos jūros valstybių tarybos Bendradarbiavimo dėl pagalbos rizikos grupės vaikams darbo grupė EGCC pagarbiai kviečia Jus į konferenciją

Rizikingas elgesys internete – jauni žmonės, žala ir atsparumas: gegužės 23 d. 13.30 – gegužės 24 d. 16.00

ABION Spreebogen Waterside viešbutis Berlyne
http://www.abion-hotel.de/

Šioje konferencijoje praktikai, valstybinių strategijų kūrėjai ir tyrėjai susitinka pasidalinti naujausiais duomenimis apie jaunų žmonių saugumo internete užtikrinimą. Taip pat bus aptariamos palaikymo ir prevencinės strategijos.

Konferencija suteiks galimybę pasidalinti, pristatyti ir aptarti naujas žinias apie seksualinį priekabiavimą ir išnaudojimą virtualioje erdvėje bei būdus, kuriais jauni žmonės, ypač tie, kurie laikomi labiau pažeidžiamais, gali nuo to apsisaugoti. Kitas tikslas – išsamus rizikos ir jos ryšio su žala aptarimas. Jaunų žmonių patirtis bus pristatoma plenarinėse sesijose ir seminaruose, kuriuose kviečiami dalyvauti praktikai, strategijų kūrėjai, tyrėjai ir patys jaunuoliai.

Ši konferencija vainikuos dvejus metus trukusį tarptautinį projektą ROBERT, finansuotą Europos komisijos Saugesnio interneto Plius programos, suteikusios naujų įžvalgų ir žinių apie elgesio virtualioje erdvėje prigimtį, rizikos, žalos ir atsparumo faktorius, veikiančius internetinį bendravimą, ir apsisaugojimo nuo grėsmių būdus.

Registracija ir santraukų priėmimas vyksta čia:
www.childcentre.info/robert/finalconference

Konferencijos mokestis – 70 eurų. Į jį įeina visos konferencijos išlaidos, užkandžiai ir gaivieji gėrimai, pasitikimas – pirmą dieną, kava ir pietūs – antrą dieną. Rekomenduojame registruotis iš anksto, nes vietų skaičius ribotas.
Iki pasimatymo Berlyne gegužę.
Visų ROBERT partnerių vardu

Lars Lööf
Vaikų skyriaus direktorius
Baltijos jūros valstybių taryba
Sekretoriatas
P.O. Box 2010
SE-103 11 Stokholmas
Tel: +46 8 440 19 24
Fax: +46 8 440 19 44
Mob. tel.: +46 709 304 907
www.childcentre.info
Skype: larsloof
Twitter: @ChildatRisk

ROBERT projektas yra finansuojamas Europos komisijos

[1] Bendradarbiavimo dėl pagalbos rizikos grupės vaikams darbo grupė, Baltijos jūros valstybių taryba; Gelbėkit vaikus, Danija; Tartu universitetas, Estija; Tyrumas pavojuje, Vokietija; Glbėkit vaikus, Italija; Stellit, Russia; Linköping universitetas, Švedija, Edinburgo universitetas ir Kingstono universitetas, UK.